• Wpisów: 8
  • Średnio co: 234 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 23:11
  • Licznik odwiedzin: 2 038 / 2107 dni
 
magiclullabay
 
Wieczorem
-Kto Ci się podobał?- Mikołaj przysłał esa.
Po chwili  odpisałam:
-Ty…
-Będziesz ze mną chodzić?- Wystukałam i bez namysłu wysłałam.
Ale ja jestem głupia. Czemu mu to w ogóle wysłałam?  Przecież podoba mi się Łukasz. Ok, Mikołaj też ale Łukasz bardziej. Nie no serio jestem głupia i jak zwykle najpierw coś zrobię, później pomyślę… Nawet nie zastanowiłam się, co zrobię, jeśli odmówi…
Nie minęła nawet minuta, a on odpisał. Nie chciałam otwierać tej wiadomości. Bałam się jego reakcji.
-Tak.
Ucieszyła się, ale nie wiedziałam, jak teraz będzie. Trochę to wszystko dziwne. Nigdy bym nie pomyślała, że tak właśnie zacznie się mój pierwszy związek… Jeszcze długo myślałam, aż w końcu zasnęłam.

Następnego dnia
Od razu po szkole poszliśmy na ‘podwójną’ randkę. Po wczorajszym dniu dowiedziałam się od Mary, że ona i Paweł są razem. Wsiedliśmy do taxi i pojechaliśmy do pizzerii. Na miejscu chłopacy dali nam róże. Bardzo miło spędziliśmy czas. Po około dwóch godzinach rozeszliśmy się. Mary i Paweł poszli na rynek, a ja z Mikołajem do parku. Siedzieliśmy na ławce i rozmawialiśmy. Ustaliliśmy, że na razie będziemy nasz związek trzymać w tajemnicy. W szczególności przed Natką i moją klasą. Nie wiedziałam co będzie, jak ona się dowie, ale na pewno nie będzie zadowolona. Niby nie byłyśmy przyjaciółkami, ale i tak wiem, że nie powinnam jej tego robić. Na razie wiedzieli o tym tylko Mary i Paweł.

Wieczorem
-To koniec.- Napisał.
-Czemu? Co się stało?- Zdziwiona jego wiadomością, od razu odpisałam.
-Widzę, że naprawdę zależy Ci na Łukaszu. Nie chcę być tym drugim.
Nic mu na to nie odpisałam, tylko wylogowałam się z gg. Wiedziałam, że ma rację. Nawet się ucieszyłam, że on to zakończył, bo dziwnie się czułam. Sama chciałam to zrobić, ale nie wiedziałam jak.

2 dni później
Mikołaj chciał do mnie wrócić. Mówił, że zrobił ogromny błąd, że pragnie wszystko naprawić. Nie miałam zamiaru znowu z nim być, jednak te jego prośby coraz bardziej do mnie przemawiały. Dzwonił do mnie cały czas, lecz nie odbierałam. W końcu wyłączyłam telefon. Musiałam w spokoju pomyśleć. Gdy znowu go włączyłam zobaczyłam, że mam nową wiadomość od jego przyjaciółki Darii:
-On naprawdę żałuje, że z Tobą zerwał. Porozmawiaj z nim.
Pomyślałam, że ona może ma rację, chyba powinnam z nim w końcu porozmawiać. Weszłam na gg, a on od razu napisał. Chwilę rozmawialiśmy, aż w końcu zapytał czy dam nam drugą szansę, odpisałam, że muszę się nad tym zastanowić. Sprawdziłam pocztę i zobaczyłam wiadomość, od jakiejś nieznajomej osoby. Po chwili dowiedziałam się, że to Wiktor- mój kolega z klasy. Chciał on się ze mną umówić. Nie miałam pojęcia co mam mu odpisać. Nie chciałam się z nim spotykać, ale też nie miałam zamiaru go ranić. Wtedy zrozumiałam, że chyba jednak chcę być z Mikołajem. Wiktorowi napisałam, że nie mogę, ponieważ mam chłopaka. Od razu po tym weszłam znowu na gg.
-Wiesz, będąc z Tobą czuję się jakoś tak dziwnie, ale bez Ciebie jeszcze gorzej. Jeśli dalej chcesz być ze mną to spróbujmy.- Napisałam Mikołajowi i zdenerwowana czekałam na odpowiedź.
-Oczywiście, że chcę. Popełniłem największy błąd zrywając z Tobą i bardzo Cię za to przepraszam.
Nie wiem co się ze mną dzieje. Czułam się dokładnie tak, jak mu napisałam. Gdy z nim byłam, to miałam wrażenie, jakbym coś traciła. Wydawało mi się, że coś w moim życiu się kończy. Po tym, gdy ze mną zerwał, poczułam ulgę, jednak po pewnym czasie zaczęło mi go brakować.

Wieczorem
Po tym, jak już wszystko sobie z Mikołajem wyjaśniliśmy, zadzwoniła do mnie bardzo zła Nata. Mówiła, że niby Olka widziała mnie, Mikołaja, Mary i Pawła w pizzerii. Krzyczała. Była naprawdę wściekła. Nie zrozumiałam wszystkiego, co mówiła, ale na pewno nie było to nic miłego. Dziś wiem od niej samej, że o wszystkim powiedziała jej Mary – taka z niej była przyjaciółka. Wtedy niczego nieświadoma myślałam, że Natka dowiedziała się przez przypadek...

________________________________________________________

No i jest kolejny rozdział :) Powiedźcie, co o nim sądzicie, co Wam się w nim nie podoba i w ogóle :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego